İlişki Dizilimi ile İlişkilerde Rol ve Farkındalık 30 Mayıs 2016

İlişkilerimizde farkında olmadan yaptığımız davranış kalıpları ilişkimizin gidiş hatını belirliyor .. Peki nerede başlıyor? İlişki dizimi ilk karşı cinsle kurduğumuz iletişimle başlıyor. İlk flörtünüz kimdi? Nasıl biriydi? Size karşı davranış ve duyguları nasıldı? Nasıl başladı? Nasıl bitti?

Bir sonraki ilişkinizde ki karakter öncekilerle benzerlik gösteriyor muydu ve bu ilişkide  sizin rolünüz neydi? Nasıl davranıyordunuz? Size karşı tutumu nasıldı? Nasıl başladı?,Nasıl bitti ? Ve diğerleri ...

Şuan kurduğunuz ilişkilerinizde yaşadığınız çıkmazlar, mutsuzluklar, ilgisizlik, başlamadan bitişler ,aldatılmalar, evlilikle sonuçlanmayan ilişki modelleri... Tüm bunların cevapları birebir yaptığımız danışanlarımızla ilişkili dizimi seanslarımızda cevaplarını buluyor. Nasıl daha iyi bir ilişki kuracağımızı,nasıl terk edilen, aldatılan kişiler olmamayı deneyimletiyoruz..

Günümüz ilişkilerin en büyük sorunu rol değişimi haline gelmiştir. Evlenecek kadın yok diye söylenen erkekler, yada evlenecek Adam gibi Adam bulamıyoruz diyen kadınlar gerçekten durum bu kadar vahim mi?

Ya sizin ilişkilerde üstlendiğiniz rolleriniz..

Ne kadar kadın olabiliyorsunuz? Yada ne kadar kendinizi tanıyorsunuz? Ne kadar Adam olabiliyorsunuz bunu ne kadar karşı cinse hissettiriyorsunuz?

Bunların cevapları da ilişki dizinimde saklı...

Aşkın dansı neden TANGO...  Tango dans figürleri herkesin rolünü ortaya koyan bir dans çeşitidir. Kendinizi izlerken bulduğunuz her an, yerine koyabilmenizi sağlar.

Mesajları doğru algılayıp, iyi iletişim kurabilmemiz için, karşı cinsi fark edebilmek ve deneyimlemek gerekiyor...

Sizde ilişki diziminizi öğrenmek ve daha güçlü, sağlıklı ve mutlu ilişkiye sahip olmak istiyorsanız bize ulaşın

Yarın değil BUGÜN