Hakkımda

34 yaşında bir İzmir doğumlu olarak 8 yıldır İstanbul'da yaşıyorum. Kendim için tam olarak İstanbul aşığıyım diyebilirim. Öğrenme, dinleme ve anlama üzerine kurulu hayatımda, çocuk yaşlarda bile etrafımdaki bir çok kişiden iyi bir dinleyici olduğuna yönelik geri bildirimler alırdım. Öğrenme ve yeniliğe olan açlığım sayesinde çok erken yaşlarda kişisel gelişim üzerine kafa yormaya başladım ve bu yolda eğitimler alarak kendimi gelişim ve değişimin bir parçası haline dönüştürdüm. Hayatın anlam ve öneminin anda kalıp, sorgulamadan, yargılamadan, her şeyi olduğu gibi görerek basit ve yalın halde yaşamak olduğuna inanıyorum. 2008 yılından beri kişisel gelişim, NLP, bilinç altı temizliği üzerine eğitimler alarak meslek olarak da hayatıma dahil ettim ve yolum "Adler"in kurucusu Ersin Günöy'le keşistiği an hayatımın eksik parçasını bulduğumu anladım: "PROFOSYONEL KOÇLUK"

2014 yılında Adler (ICF Uluslarası Koçluk Federasyonu) onaylı okuldan mezun olduğumdan beri profosyonel olarak hem bireysel koçluk, hem de kurumsal koçluk yaparak iş hayatıma devam etmekteyim. Her geçen gün artan gelişim, değişim ve öğrenme açlığım sayesinde hayatıma dahil olan tüm güzellikleri kucaklıyor, süresi ya da görevleri bitenleri de gönderiyorum. En değerli şeyin zaman olduğunu bilerek ve her anın keyfini çıkararak, anda kalmanın eşsizliği ile sadece iş alanında değil yaşamın bir çok alanında da koçluk düşüncesi, varoluşu, farkındalığı ve duruşu ile gerek kendi içimde, gerek insanlarla kurduğum güçlü ilişkilerle her anımı dinleyen, öğrenen ve anlayan biri olarak yaşıyorum.

Hayat deneyimlerimiz üzerine kuruludur. Bazılarımız daha önce yazılmış hikayeleri okumayı severiz, bazılarımız kendi hikayemizi yazmak isteriz. Seçimlerimiz ne olursa olsun kendi öznelliğimizin en yalın hali ile hiçbir anlam yüklemeden olduğu gibi görerek farkına varabilirsek tüm yazılan ve yazılacak olan hikayeler daha keyifli hale geleceklerdir... Ben kendi hikayesini yeniden yazanlardanım ve kendi hayatımın iyi bir iz sürücüsü olarak hikayemi yazmaya devam ediyorum... Sen de kendi hikayeni yeniden yazmak istiyorsan HAREKETE GEÇ, YARIN DEĞİL ŞİMDİ!