Anti Aging Koçluğu

Amaç her bakımdan denge sağlamak. Değişmeyi tercih etme konusundaki tutumunuz önemli değişmeyi istemek olanakları açık hale getirmeniz açısından önemli bir faktördür. Şu an yaşamınızı gözünüzde canlandırın size sunduğum yaşam çarkına şu an bulunduğunuz durumun ana maddelerinde ne kadar doyuma ulaştınız? Ne kadar hayatınızda yeri var?

Bunları keşfedelim.

1) Beden sağlığınız
2) Ruh sağlığınız (pozitif düşünce)
3) Beslenme şekliniz
4) Zaman yönetimi
5) Sosyal çevreniz
6) Aile eş ve romantizm
7) Kariyer
8) Kişisel gelişiminiz

Bunlara 0 dan 10 kadar puan vermenizi istiyorum puanlarınızda adil olun çünkü bu sizin hayatınız.

Sonra yaşamak istediğiniz türdeki hayatı gözünüzde canlandırın ve vizyonu her yönüyle gerçekleştirmenin gerektirdiği şeyi yapmayı üstlenin. Kendinizi sürekli olarak tamamen harika hissetmenizi sağlayacak sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmaya başlamayı seçin. Küçük adımlar fakat istikrarlı şekilde ilerleyin kendiniz olmaktan Mutlu değilseniz değişmek ve hep olmak istediğiniz hayatı yaşamak için hiç bir zaman geç değildir.

Örneğin, fiziksek egzersiz sağlıkta kilit unsurlardır. Bunun için pahalı bir salona gitmenize gerek yok işe öğle tatillerinizde blok etrafında yürüyerek başlayabilirsiniz. O sırada bir doz D vitamini  alabilirsiniz. Bu basit egzersiz vücut ruh ve zihin bağlantınızı etkileyecektir.

Beslenme söz konusu olduğunda basit tercihler yapmayı öğrenebilir ve az işlenmiş gıda ve bitki bazlı bir diyet için daha sık çaba gösterebilirsiniz. Hepimiz çok meşgulüz ve hepimiz zevk için yemeyi seviyoruz fakat bunu sık sık yapmaya artık bir son vermeliyiz. Bu basit değişikliğin kilo vermede ve gizli toksinlerin atılmasında payı olacaktır.

Bedenin zihnin ve ruhun güçleri sayesinde dayanıklı ve canlı olarak yaş alma tutkum beni bu mesleği seçmemde itici güçtür.
Gençlik çeşmesi arayışını sunmuyorum. Ergenlik çağı, aile kurma ve topluma katkıda bulunma Savaşlarını verdiniz. Dolayısyla gözlerinize ve yüzünüze yansıyan bilgeliği edindiniz. Sarkık bir cilde ve kırışıklıklara sahipseniz, bunlar gururla taşımanız gereken savaş yaralarınızdır. Hayatın her aşamasını belli avantajları vardır, yaşınızı içinize sindirin. Tabiki bu kendinizi harika hissedeceğiniz anlamına gelmiyor. Özellikle bitkinlik, kilo alımı, zihin bulanıklığı, çalkantılı ruh hali veya cinsel problem gibi yaşla ilgili sorunlarla mücadele ediyorsanız sizde güzel yaş alma konusunda ne yapacağınızı bilmiyorsunuz demektir. Ya da denedikleriniz sadece dış görünüşünüz için yaptıklarınızla sınırlı kalmıştır.

Aktif ve canlı şekilde yıllara meydan okumak kolayca hareket etmeye, net bir şekilde düşünmeye ve cinsel ve sosyal yönden aktif olmaya gençliğin iyimserliğini ve tadını korumaya ve hayatınızla ve ilişkilerinizle uğraşınızda kendinizi rahat hissetmeye devam edebilmeniz anlamına gelir. Sağlıklı yaşam alışkanlıklarından faydalanma konusunda pek çok şey öğrendim. Artık hayatta ki amacım nasıl bütün yönleriyle doğal olarak ve yıllara meydan okuyarak yaş alınacağını bilmeleri için danışanlarıma iyi bir rehber olmaktayım.

Benimle birlikte bir keşif yolculuğuna çıkmayı tercih etmenizi arzu ediyorum. Evet bu bir tercihtir çünkü hayatınızı daha iyi hale getirmek için gerekenleri yapma konusundaki istekliliği de gerektirir. Yaş alma süresi boyunca gençliğe özgü canlılığın ve sağlığın korunması hakkında öğrendiklerimin sizi bilgilendireceğini ve yaşamınızı her yönüyle düzene sokmak konusunda ilham   vereceğimi ümit ediyorum.

Yaşam tarzınızda basit ama güçlü değişikler yaparak sağlığınızda çok büyük faydalar elde edebilirsiniz .

Pozitif yaşam: yaşamınızın her aşamasının tadını çıkarmanız açısından şahsi tutumunuz kritik öneme sahiptir. Geçmişteki pişmanlıklara takılıp kalırsanız ve ilişkilerinizde süregelen tatsızlıklara katlanmakta devam ederseniz yaşama çoşkunuz bu durumdan etkilenecektir. Zaman-stresli kültürümüzde ruhunuzu besleme ihtiyacınızı gözden kaçırıyor olabilirsiniz fakat pozitif bir tutum geliştirmek bu konuda çok büyük bir fark yaratabilir. Bilinç altı temizliği: Sağlıksız bir ilişki ile yaşamak ,sağlığı her yaşta etkileyen son derece rahatsız edici faktördür. Henüz yeniyken duygusal yaralar genelikle kaybedilen hafıza gibi zamanla unutulup gideceği ümidiyle zihnin karanlık bir köşesine itilir. Ne yazık ki sorundan kaçmak çoğu zaman ters etki yaratarak kontrol edilmez öfke patlamalarına, sabırsızlığa, bitkinliğe ve depresyona yol açar. Burda bilinç altının temizlenmesi için kişinin içinde bulunduğu durumu ve geçmişten taşıdığı duyguların tanımını kişiye yaptırarak buz dağın altını fark ettiriyorum. Bu şu demek; o kaynağı bulmak ve neden oradan beslendiğimizi fark ettiğimiz an artık o bilinç altında kalmayı bırakır. Sadece 3 seansla bile bu ortadan kalkabiliyor.

Destek alın. Pek çok insan yaşam tarzında kalıcı değişiklikler yaparken bir destekçinin sağladığı teşvikten ve motivasyondan yararlanır. Herşeyi kendi başımıza çözemeyiz. Bunun için profesyonel destek en önemlisi ben sizin için ilk adımı attım sıra sizde. Benim tutkum insanları vücudun, zihnin ve ruhun gücünü sahiplenmeye teşvik etmeyi ve sağlıkta dünya standartlarını desteklemeyi içeriyor fakat öncelikle sizin bişeyleri başlatmanız gerekiyor. Önceden sahip olduklarınızı geri kazanmak biraz yoğun bir emek ve harekete geçmek için bilinçli bir kararlılık gerektirecektir. Çoğu insan değişime karşı direnir ve yaşlandıkça kendi yerindeki, beslenme biçiminden yaşam tarzından ve kötü alışkanlıklarından memnun hale gelir.
Fakat hayatınızı geri getirecek tek şey DEĞİŞİMDİR.